Raid

Ötletek, tippek, melyek újabb verziókban megvalósításra kerülhetnek.
Pocok84
Posts: 2
Joined: 2009.04.22. 19:50

Raid

Post by Pocok84 »

Tisztelt hdsentinel!

Letöltöttem a program demó verzióját, és nagyon tetszik. Egy dolgot hiányolok belőle, ami nagymértékben befolyásol a teljes verzió megvásárlásában.
Van egy raid kártya a gépemben, amihez 2 winchestert lehet csatlakoztatni. Sajnos csak az egyiket látja a program, a másikat felismeri ugyan (méret, típus, teljesítmény - írás/olvasás -), de nem tud róla túl sok információt közölni (nincs hőmérséklet, kondíció, az állapota ismeretlen).
Van lehetőség, hogy a raid kártyán lévőket is felismerje úgy mint bármely más winchestert?
Válaszát előre is köszönöm.

Üdvözlettel, Benke Csaba
User avatar
hdsentinel
Site Admin
Posts: 3010
Joined: 2008.07.27. 17:00
Location: Hungary
Contact:

Re: Raid

Post by hdsentinel »

Véletlenül nem Silicon Image vezérlőről van szó?

Azokkal kapcsolatban, az összes típusnál (PATA/SATA esetén is) fordul elő ez a jelenség.
Kérhetek egy teljes riportot a Riport menü Teszt riport küldése a fejlesztőnek opcióval? Akkor pontosan meg tudom vizsgálni a jelenlegi helyzetet és tudok küldeni egy teszt-verziót, ami a jelenleginél több információval szolgálhat.
Pocok84
Posts: 2
Joined: 2009.04.22. 19:50

Re: Raid

Post by Pocok84 »

Valóban Silicon Image kártyáról van szó. Elküldtem a jelentést Önnek, remélem mihamarabb válaszol, köszönöm.
User avatar
hdsentinel
Site Admin
Posts: 3010
Joined: 2008.07.27. 17:00
Location: Hungary
Contact:

Re: Raid

Post by hdsentinel »

Pocok84 wrote:Valóban Silicon Image kártyáról van szó. Elküldtem a jelentést Önnek, remélem mihamarabb válaszol, köszönöm.
Még aznap (máj.19.-én) küldtem választ és küldtem teszt-verziót is. Nem tudom, megérkezett-e illetve sikerült-e kipróbálni?
A korábbi változatokhoz képest nagy előrelépés történt Silicon Image ügyben, így az a teszt-verzió a Silicon vezérlőre kötött valamennyi merevlemez hőmérsékletét, állapotát már kijelzi.
Post Reply